Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.

Babice nad Svitavou
Babice nad Svitavou

Územní plán obce Babice nad Svitavou

01_ÚP Babice nad Sv_štítek

01_ÚP Babice nad Sv_štítek.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 76,77 kB
Staženo: 1,983×
Vloženo: 27. 1. 2025

02_ÚP Babice nad Sv_obsah dokumentace

02_ÚP Babice nad Sv_obsah dokumentace.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 108,24 kB
Staženo: 1,984×
Vloženo: 27. 1. 2025

03_UP Babice nad Sv_text

03_UP Babice nad Sv_text_oprava.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,88 MB
Staženo: 3,396×
Vloženo: 27. 1. 2025

04_ÚP Babice nad Sv_grafika_I-1_zč

04_ÚP Babice nad Sv_grafika_I-1_zč.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 777,15 kB
Staženo: 2,470×
Vloženo: 27. 1. 2025

05_ÚP Babice nad Sv_grafika_I-2_hlv

05_ÚP Babice nad Sv_grafika_I-2_hlv.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,05 MB
Staženo: 2,631×
Vloženo: 27. 1. 2025

06_ÚP Babice nad Sv_grafika_I-3_vps

06_ÚP Babice nad Sv_grafika_I-3_vps.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 753,62 kB
Staženo: 1,853×
Vloženo: 27. 1. 2025

07_ÚP Babice nad Sv_grafika_II-1_koo

07_ÚP Babice nad Sv_grafika_II-1_koo.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,95 MB
Staženo: 2,046×
Vloženo: 27. 1. 2025

08_ÚP Babice nad Sv_grafika_II-2_šv

08_ÚP Babice nad Sv_grafika_II-2_šv.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 3,94 MB
Staženo: 1,778×
Vloženo: 5. 10. 2021

09_ÚP Babice nad Sv_grafika_II-3_zpf

09_ÚP Babice nad Sv_grafika_II-3_zpf.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,36 MB
Staženo: 1,728×
Vloženo: 5. 10. 2021

10_ÚP Babice nad Sv_příloha 1_schema koo.

10_ÚP Babice nad Sv_příloha 1_schema koo.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,15 MB
Staženo: 1,794×
Vloženo: 5. 10. 2021

11_ÚP Babice nad Sv_příloha 2_schema dop

11_ÚP Babice nad Sv_příloha 2_schema dop.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 473,12 kB
Staženo: 1,884×
Vloženo: 5. 10. 2021

12_ÚP Babice nad Sv_příloha 3_schema vod.

12_ÚP Babice nad Sv_příloha 3_schema vod.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 480,17 kB
Staženo: 1,752×
Vloženo: 5. 10. 2021

13_ÚP Babice nad Sv_příloha 4_schema kan

13_ÚP Babice nad Sv_příloha 4_schema kan.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 494,57 kB
Staženo: 1,775×
Vloženo: 5. 10. 2021

14 Opatření obecné povahy

OOP UP Babice nad Svitavou.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 286,87 kB
Staženo: 1,782×
Vloženo: 26. 3. 2024

15 Příloha č. A Rozhodnutí o námitkách k OOP ÚP Babice nad Svitavou

Příloha č. A Rozhodnutí o námitkách k OOP ÚP Babice nad Svitavou - oprava (002).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 280,88 kB
Staženo: 1,694×
Vloženo: 26. 3. 2024

16 Příloha č. B. Vyhodnocení připomínek k OOP ÚP Babice nad Svitavou

Příloha č. B. Vyhodnocení připomínek.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 335,46 kB
Staženo: 1,735×
Vloženo: 26. 3. 2024

17 ZMĚNA Č.1 ÚZEMNÍHO PLÁNU BABICE NAD SVITAVOU

ZM1_UP_BNS_OOP.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 317,02 kB
Staženo: 1,709×
Vloženo: 26. 3. 2024

18 ÚZEMNÍ PLÁN BABICE NAD SVITAVOU ÚPLNÉ ZNĚNÍ PO ZMĚNĚ Č. 1

UP_BNS_ÚZ po ZM1.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 606,12 kB
Staženo: 1,914×
Vloženo: 26. 3. 2024

19 ODŮVODNĚNÍ ZMĚNY Č. 1 ÚP BABICE NAD SVITAVOU

ZM1_UP_BNS_odůvodnění.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 792,22 kB
Staženo: 1,609×
Vloženo: 26. 3. 2024

20 OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY č. 01/2024

OOP Z1 UP Babice nad Svitavou (2).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 232,31 kB
Staženo: 1,509×
Vloženo: 22. 4. 2024

21 BNS_ÚP po ZM1_HLV.pdf

BNS_ÚP po ZM1_HLV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 870,8 kB
Staženo: 362×
Vloženo: 27. 3. 2024

22 BNS_ÚP po ZM1_KOO.pdf

BNS_ÚP po ZM1_KOO.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,22 MB
Staženo: 246×
Vloženo: 27. 3. 2024

23 BNS_ÚP po ZM1_schema_doprava.pdf

BNS_ÚP po ZM1_schema_doprava.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 266,26 kB
Staženo: 204×
Vloženo: 27. 3. 2024

24 BNS_ÚP po ZM1_schema_kanalizace.pdf

BNS_ÚP po ZM1_schema_kanalizace.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 279,13 kB
Staženo: 192×
Vloženo: 27. 3. 2024

25 BNS_ÚP po ZM1_schema_kanalizace.pdf

BNS_ÚP po ZM1_schema_voda.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 359,61 kB
Staženo: 236×
Vloženo: 27. 3. 2024

26 BNS_ÚP po ZM1_schema_vyrez.pdf6

BNS_ÚP po ZM1_schema_vyrez.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 556,28 kB
Staženo: 229×
Vloženo: 27. 3. 2024

27 BNS_ÚP po ZM1_VPS.pdf

BNS_ÚP po ZM1_VPS.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 377,76 kB
Staženo: 180×
Vloženo: 27. 3. 2024

28 BNS_ÚP po ZM1_ZCU.pdf

BNS_ÚP po ZM1_ZCU.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 432,51 kB
Staženo: 240×
Vloženo: 27. 3. 2024

29 Příloha A. OOP Z1 ÚP Babice nad Svitavou Vyhodnocení stanovisek dotčených orgánů

SDEVELOP24032715060.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 203,15 kB
Staženo: 214×
Vloženo: 22. 4. 2024

30 BNS HLV

BNS_tisk_HLV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 971,14 kB
Staženo: 252×
Vloženo: 22. 4. 2024

31 BNS VPS

BNS_tisk_VPS.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 488,78 kB
Staženo: 192×
Vloženo: 22. 4. 2024

Kalendář

Říjen2026
Po Út St Čt Pá So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Svoz odpadu

Říjen2026
Po Út St Čt Pá So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6
    Komunální odpad     Papír     Plasty
Babice nad Svitavou (Brno-venkov)
    Komunální odpad     Papír     Plasty
Babice nad Svitavou (Brno-venkov)
7 8
    Bioodpad
Babice nad Svitavou (Brno-venkov)
9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22
    Bioodpad
Babice nad Svitavou (Brno-venkov)
23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Kalendář svozu odpadu

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Rozpočet

Rozpočet

Kalendář

Říjen2026
Po Út St Čt Pá So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Aktuální teplota

5.10.2026 23:33

Aktuální teplota:

14.8 °C

Vlhkost:

64.7 %

Rosný bod:

8.2 °C

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka